Gizlilik Politikası

Verilerin gizliliği DJPROTOOLS için büyük önem taşır ve kişisel verilerinizi işlememiz konusunda da açık ve şeffaf olmayı amaçlıyoruz. 

Bu nedenle, kişisel verilerinizin nasıl işleneceğini ve korunacağını içeren bir politikamız mevcut.

Kişisel bilgilerinizin kontrolörü kim?
İnfo Dış Ticaret A.Ş. bize sunduğunuz kişisel verilerin kontrolörüdür ve geçerli veri koruma yasası kapsamında kişisel verilerinizden sorumludur.

İnfo Dış Ticaret A.Ş.
Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. BlackoutB Blok No:211 / 64 Şişli – İSTANBUL -TÜRKİYE

Ticaret Sicil No                 : İstanbul 154771-5
Vergi Dairesi – No            : Şişli – 4780872969

Verilerinizi nerede saklıyoruz?
Sizden topladığımız veriler koruma amacıyla Standart Sözleşme Maddelerini ve Gizlilik Kalkanını kullanır.

Verilerinize kim erişiyor?
Verileriniz DJPROTOOLS grubu içinde paylaşılabilir (DJPROTOOLS grubundaki şirketler hakkında ayrıntılı bilgi için, lütfen info@djprotools.com adresine bakınız). DJPROTOOLS şirketi kişisel veri işlemcisi olarak görev yapar ve kişisel verileri işler.

DJPROTOOLS grubunun dışındaki üçüncü şahıslara pazarlama amaçlı olarak, verileriniz asla aktarılmaz, satılmaz veya takas edilmez. Üçüncü taraflara iletilen veri sadece size hizmet sunabilmemiz adına kullanılır. Aşağıdaki her bir spesifik işlemin altında hangi üçüncü taraf kategorileri olduğunu bulabilirsiniz.

İşleme konusundaki yasal dayanak nedir?
Kişisel verilerin sunulması yasal gereklilik olsa da olmasa da; bu veriler bir kontrata girse de girmese de; kişisel verileri sunmak bir zorunluluk olsa da olmasa da ve bunu yapmadığınız takdirde çeşitli sonuçlar doğsa da doğmasa da, Sizden edindiğimiz kişisel verilerin tüm spesifik işlemlerinde sizi bilgilendireceğiz.

Haklarınız nelerdir?
Erişim hakkı:
Sizin hakkınızda topladığımız verilerle ilgili olarak istediğiniz anda bilgi alma hakkına sahipsiniz. E-posta yoluyla DJPROTOOLS ile iletişime geçerek kişisel verilerinizi talep edebilirsiniz.

Taşınabilirlik hakkı:
DJPROTOOLS, onayınız veya anlaşmanız çerçevesinde kişisel verilerinizi otomatik olarak işlediğinde, verinin bir kopyası da yapılandırılmış, genel olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilen bir formatta size veya başka bir tarafa aktarılır. Bu sadece bize sunduğunuz kişisel verileri kapsar.

Düzeltme hakkı:
Yanlış oldukları takdirde, eksik kişisel verinin tamamlanması da dâhil olmak üzere kişisel verilerinizin düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. 

Eğer DJPROTOOLS üyesiyseniz veya DJPROTOOLS hesabınız varsa, kişisel verilerinizi hesabınızdan veya üyelik sayfanızdan düzenleyebilirsiniz.

Silme hakkı:

Aşağıdaki durumlar dışında DJPROTOOLS tarafından işlenen kişisel verilerinizi istediğiniz anda silme hakkına sahipsiniz

*Müşteri Hizmetleriyle devam eden bir durumunuz olduğunda
*henüz size gönderilmeyen ya da kısmen gönderilen açık bir siparişiniz olduğunda
*ödeme yönteminiz fark etmeksizin DJPROTOOLS ’a tamamlanmamış bir borcunuz olduğunda
*son dört yılda hizmetlerimizi kötüye kullandıysanız veya bundan şüpheleniliyorsa
*borcunuz son üç yıl içinde veya hayatını kaybeden müşteriler için son bir yılda üçüncü bir tarafa aktarıldıysa
*son üç ay içinde kredi başvurunuz reddedildiyse
*herhangi bir satın alım yaptıysanız, muhasebe kuralları gereği kişisel verilerinizi işleminize bağlı tutacağız

Meşru menfaate dayanarak işleme itiraz etme hakkı:
DJPROTOOLS meşru menfaatiyle ilgili olarak kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkına sahipsiniz. Menfaatinizi ve haklarınızı geçersiz kılacak veya yasal haklar doğuran işlemler için geçerli bir temel sunamadığımız takdirde DJPROTOOLS kişisel verileri işlemeye devam etmeyecektir.

Doğrudan pazarlamaya itiraz etme hakkınız:
Doğrudan pazarlama amaçlı profil analizi de dâhil olmak üzere doğrudan pazarlamaya itiraz etme hakkına sahipsiniz.

Aşağıdaki yöntemleri kullanarak doğrudan pazarlamadan çıkabilirsiniz:

* pazarlama e-postalarındaki talimatları izleyerek
* DJPROTOOLS hesabınızdaki ayarları düzenleyerek
info@djprotools.com adresinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek.

Sınırlama hakkı:
DJPROTOOLS kişisel verilerinizin işlenmesini sınırlasın istiyorsanız, aşağıdaki durumlarda bunu talep etme hakkına sahipsiniz:

* DJPROTOOLS meşru menfaatine bağlı olarak kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz ediyorsanız, DJPROTOOLS meşru menfaatin onayını bekleyen bu tür verilerin her tür işlenmesini sınırlandırmalıdır.

*Kişisel verilerinizin yanlış olduğunu iddia ediyorsanız, DJPROTOOLS kişisel verilerin doğruluğunun onaylanmasını bekleyen bu tür verilerin her tür işlenmesini sınırlandırmalıdır.
*işleme yasal değilse kişisel verilerin silinmesine karşı çıkabilir ve bunun yerine kişisel verilerinizin sınırlandırılmasını talep edebilirsiniz
*eğer DJPROTOOLS kişisel verilere artık ihtiyaç duymuyorsa, ancak sizin savunma amaçlı yasal bir iddiada bulunmanız adına bu gerekliyse.

Haklarınızı nasıl kullanabilirsiniz?
Veri korumaya büyük önem veriyoruz, bu yüzden de yukarıda bahsedilen haklarınıza ilişkin taleplerinizle ilgilenen ve sadece bu konuya odaklanan müşteri hizmetleri personelimiz bulunmaktadır. Onlara
info@djprotools.comadresinden istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Veri Koruma Sorumlusu:
Kişisel verilerinizi sürekli olarak açık, doğru ve yasal bir biçimde işlediğimizi güvenceye almak adına bir Veri Koruma Sorumlusu görevlendirdik. Veri Koruma Sorumlumuzla
info@djprotools.comadresinden iletişime geçebilirsiniz.

Denetim Otoritesine şikâyet etme hakkı:
DJPROTOOLS kişisel verilerimi yanlış şekilde işliyor şeklinde bir düşünceniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Denetim otoritesine şikâyette bulunma hakkına da sahipsiniz.

Gizlilik Bildirimimizdeki Güncellemeler:
Gizlilik Bildirimimizi güncellememiz gerekebilir. Gizlilik Bildiriminin en son sürümü web sitemizde her an mevcuttur. Kişisel verilerinizi kullanım amacımız, Kontrolörün kimliği veya haklarınız gibi Gizlilik Bildirimindeki her tür değişimi size bildireceğiz.